SIKÇA SORULAN SORULAR

Koku, tıpkı bir parmak izi gibi sizi ve kurumsal kimliğinizi tanımlar. Fiolas Koku Makinesi, misafirlerinizi etkilemek için mükemmel atmosferi yaratmanıza yardımcı olabilir. Koku makinelerimiz, küçük ve kullanımı kolay koku dağıtıcıları aracılığıyla profesyonel ve lüks bir koku sağlayarak kurumsal kimliği geliştirmek için tasarlanmıştır. Fiolas Koku Makinesi, her mekânda benzersiz bir ambiyans sağlayacaktır.

Makinemiz 250 m² alana kadar kokulandırma sağlar. Kokulandırma yapılacak yerde; alanın büyüklüğü, tasarımı, mimari yapısı, tavan yüksekliği, ortamdaki hava akımı, ortamdaki diğer kokular gibi kriterler göz önünde bulundurulmalıdır.

Fiolas koku makinemizin kurulumu oldukça kolaydır, toplu alımlarda teknik ekibimiz kurulum desteği sağlamaktadır. Led ekranından makinenin açılış kapanış saati, çalışma gün ve saati ve aroma yoğunluğu ayarlanabilmektedir. Web sitemizin koku makinası sekmesinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Makine içerisinde kartuş varken yeri değiştirileceği zaman makine dik bir şekilde taşınmalıdır. Böylelikle akma ve sızma sorunlarında sebep olmaz.

Kullanıma göre değişiklik göstermektedir. Kartuş değişimi oldukça basit bir işlemdir. Web sitemizin koku makinesi sekmesinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fiolas koku makinemizin periyodik bakıma ihtiyacı yoktur. 

Led ekranından makinenin açılış kapanış saati, çalışma gün ve saati ve aroma yoğunluğu ayarlanabilmektedir.

Tüm kokularımızın MSDS (Güvenlik Bilgi Formları), uluslararası izin ve sertifikaları mevcuttur. Kokularımız Uluslararası IFRA normlarına uygun olarak üretilmektedir. Tüm Esansiyel ve Aroma Yağı Karışımlarımız ; Çevre Dostu, Evcil Hayvan Dostu, GDO, zararlı kimyasal madde veya katkı maddesi içermeyen saf ve doğal bileşenlerden üretilmiştir. Tüm Dünyada yenilenebilir ve sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen saf ve doğal malzemeler kullanmaktayız. Paraben, SLS, SLES, PEGS, glikol, petrokimya, sentetik renkler, zararlı kimyasallar ve katkı maddeleri içermeyen karışımlar kullanıyoruz. Bu içerikler, doğada var olduğu haliyle doğal, temiz, işlenmemiş ve rafine edilmemiştir. gönül rahatlığı ile ürünü kullanabilirsiniz.

Kokularımızın hayvanlar üzerinde bir zararı bulunmamaktadır. Evcil hayvanlar için esans ve koku yağının temel sağlık riskleri, yağ ile doğrudan temastan (yalama, deri ve kürk içine emilmesi vb.) kaynaklanmaktadır. Evcil hayvanınız varsa ve buna maruz kalmasından endişe ediyorsanız, semptom olup olmadığını gözlemleyin. Herhangi bir olumsuz durumda veterinerinize danışın.

Islak mendil, sıvı sabun, losyon, room sprey, kolonya, mum, çubuklu oda kokusu ve oteller için buklet çalışmaları

Dilediğiniz şekilde kişiselleştirebilir iş ortaklarınıza ve çalışanlarınıza kurumsal hediye ve iş birliği konusunda çözüm üretebiliriz.