360 DERECE HİZMET ÇÖZÜMLERİ

Fiolas ile oluşturduğunuz imza kokunuzu daha unutulmaz ve kalıcı bir hale getirmek için 360 derece koku çözümlerimizle destekliyoruz. Marka logonuzla özelleştirdiğimiz yüksek kalitede ürettiğimiz mumlar, ıslak mendiller, kolonya ve diffuser çözümleri ile müşterilerinizle olan bağınızı güçlendirmesi hedeflenmektedir.

resim2

360 Derece koku ürünlerini keşfedin

FIOLAS KOKU MAKİNESİ
Şık tasarımıyla her mekana uyum sağlayan koku makinemiz sayesinde imza kokular 250 metre karelik alana kadar etki etmektedir. Yükse kalitede, rahatsızlık vermeyen koku yayılımı yapan Fiolas koku makinesinin, pratik ekran arayüzü ile kolaylıkla kontrol sağlayabilirsiniz.

scent machine
9

     FIOLAS MUM

     Vegan Ayçiçek yağı wax’ı kullanarak ürettiğimiz mumlarımızı
     yüksek kalitede çeşitli boyutlarda üretiyoruz.

FIOLAS ÇUBUKLU ODA KOKUSU

Markanıza özel oluşturulan imza kokunuzu şık tasarımlı difüzörlerle yayılmasını sağlayabilirsiniz.

diffuser76883
10

    FIOLAS ISLAK MENDİL
    İmza kokunuzla özel üretilen ıslak mendillerinizle müşterileriniz
    tarafından her yerde hatırlanırsınız.

FIOLAS KOLONYA
İmza kokunuzu isteğinize göre 50 ml, 100 ml, 250 ml’lik logonuzun yer aldığı şişelerde kolonya üretilir. Kolonyalarımız 80 derece olup, içerisindeki e vitamini formülü ile cilde zarar vermemektedir.

11
sıvısabun

FIOLAS SIVI SABUN/LOSYON

Bitkisel içerikler ile hazırlanmış el kremi / sıvı sabun koleksiyonumuz ev ve ofis banyolarına farklı bir karakter katıyor. Fiolas sıvı sabun ve el/vücut losyonu içeriğindeki UV filtresi ile aynı zamanda cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korumaktadır. Sls ve paraben free ve % 100 geri dönüşüm malzemelerden üretilmiştir.